Serwis i montaż

WF to trzy niezależne i wykwalifikowane ekipy serwisowe.

Reakcja serwisowa na zgłoszenie gwarancyjne nie może być dłuższa niż 24h.

Magazyn części znajduje się w Polsce, a stany magazynowe zawsze są pełne.

Magazyn główny znajduje się w Warszawie. Wysyłka części eksploatacyjnych w 24h.

Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji.

WF zajmuje się również montażem oraz serwisem wyciągów innych marek. Dodatkowo zajmujemy się również przeglądami rocznymi oraz składaniem wyciągów przed zimą.

Wychodzimy z założenia, że nie ma takiego miejsca, w którym nie można postawić system 2.0. Z przyjemnością zajmiemy się nawet najcięższa instalacją. Posiadamy niezbędne kilkuletnie doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt.

Wycena oraz projekt

Przymierzasz się do ustawienia własnego wakeparku, ale chciałbyś profesjonalnie wykonać wycenę oraz projekt dla Twojego akwenu? Takie usługi świadczymy bezpłatnie i z przyjemnością. Każda nowa realizacja to dla nas kolejne wyzwanie i zabawa. Napisz do nas e-mail lub zadzwoń, podaj charakterystykę terenu, Twój pomysł na lokalizację, a także brzybliż nam Twoją wizję. Pomożemy dobrać idealny wyciąg, razem z propozycją przeszkód. Postaramy się wycenić koszty dodatkowe. Przygotujemy dla Ciebie również szkic wykonany na mapie, żebyś znał wszystkie parametry ustawienia Twojego wyciągu

Jeśli będziesz chciał z nami współpracować dalej, możemy również pomóc Ci zaplanować cały wakepark, nie tylko ustawienie wyciągów i przeszkód, ale również rozmieszczenie dla zaplecza sanitarnego, gastronomicznego, czy strefy odpoczynku. Podziel się z nami swoim pomysłem, a korzystając z naszego doświadczenia razem zbudujemy wakepark, który będzie na pierwszym miejscu dla wszystkich riderów.

Projekty 2D wykonujemy bez dodatkowych opłat. Wykonujemy również projekty 3D, które mogą przydać się przy prezentacji dla władz Gminy, Miasta czy inwestora. Za projekty 3D popieramy dodatkową opłatę, która jest zwrotna w momencie realizacji projektu.

Gwarancja

WF zapewnia 12-miesięczną gwarancję na wyciągi z możliwością przedłużenia.

Gwarancji podlegają wszystkie części nieeksploatacyjne.

Przeszkody podlegają aż 5-letniemu okresowi gwarancyjnemu. Wszystkie szczegółowe warunki gwarancji są określone w umowie zakupu urządzenia w załączniku gwarancja.

System płatności

Każdy inwestor ma inne możliwości finansowania przedsięwzięcia. Staramy się być elastyczni i maksymalnie pomagać naszym klientom. Możemy rozbić płatność na raty (część płatności przed instalacją, część po). Przewidujemy też zniżki dla inwestorów robiących większe zakupy.

Pomoc z dokumentami

WF pomoże Ci przejść przez całą biurokrację związaną ze stworzeniem wakeparku. Mamy duże doświadczenie w dopełnianiu formalności związanych z wszelkimi zgłoszeniami pozwoleniami i zgodami. Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jak wykonać pierwszy krok, chętnie w tym pomożemy.

Pomoc z dokumentami

WF pomoże Ci przejść przez całą biurokrację związaną ze stworzeniem wakeparku. Mamy duże doświadczenie w dopełnianiu formalności związanych z wszelkimi zgłoszeniami pozwoleniami i zgodami. Jeśli nie wiesz od czego zacząć i jak wykonać pierwszy krok, chętnie w tym pomożemy.