WYCIAG WIELOSŁUPOWY
ALTA CABLE

Firma Wake Focus Cable w roku 2017 została oficjalnym przedstawicielem firmy ALTA CABLE, która wywodzi się z legendarnej firmy RIXEN. ALTA od wielu lat zajmuje się produkcją wyciągów wielosłupowych, które sprzedawane są na całym świecie. Wyciągi ALTA zostały ustawione w 74 miejscach na całym świecie; w Azji, Europie oraz w USA.  Siedziba firmy znajduje się w Holandii a każdy projekt przechodzi przez deskę kreślarską właścicieli THEO VAN LIEROP’A ORAZ TWANA LUTTERS.

Usługę sprzedaży wyciągów wielosłupowych świadczymy kompleksowo, oznacza to że zajmuje się pełnym wachlarzem usług począwszy na planowaniu i projektowaniu a skończywszy na kosztorysach oraz instalacji wyciągu wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Wyciągi alta to przede wszystkim niezawodność.

Każdy właściciel wakeparku wie, że najgorszą rzeczą w sezonie letnim są przestoje spowodowane awariami. Alta to marka, dla której najważniejsza jest jakość. Wake focus po szkoleniach technicznych w holandii jest przygotowany do instalacji oraz serwisu urządzeń w polsce, co więcej w polsce zostanie utworzony stały magazyn części zapasowych dla naszych klientów.